1. Jak to funguje, je to bezpečné?

Spojení mezi vámi a technikem probíhá prostřednictvím softwaru Teamviewer, který je nejlepším softwarem pro vzdálenou správu počítače. Spojení probíhá v šifrovaném režimu. Váš počítač můžeme ovládat až poté, co si nainstalujete software ITpomocnadalku.cz a sdělíte nám své ID a heslo, které tento software vygeneruje. V případě pochybností můžete relaci kdykoli ukončit. Po zapnutí a vypnutí programu je pro váš počítač průběžně generováno nové heslo, a proto přístup k vašemu počítači z naší strany již není možný.

2. Jaké jsou příklady užitečné vzdálené pomoci IT online na dálku?

Na této stránce si můžete prohlédnout příklady toho, co můžeme vyřešit zcela na dálku: příklady užitečné online nápovědy a příklad seznamu úloh. Provádíme také IT školení na dálku.

3. Kolik stojí ITpomocnadalku.cz a jaké jsou možnosti platby?

Služba je účtována podle tarifní ceny. Ceník je k dispozici ZDE. Každý úkol má jiné nároky na čas a znalosti. Platba za služby probíhá bankovním převodem, na paypal účet, nebo VISA, MAESTRO, MASTER CARD, platba přes internetové bankovnictví vaší banky. Podporované banky. Vše v bezpečném, šifrovaném režimu. Připravuje se platba přes SMS bránu. Služby lze hradit prostřednictvím služeb našeho e-shopu ZDE.

4. Co když se můj problém nevyřeší?

Takové situace existují. Ve více než 86 % případů jsme úspěšní. Pokud se nám nepodaří situaci vyřešit, navrhneme alternativní řešení opravy. Zaručujeme také 100% vrácení peněz v případě, že nejsme schopni pomoci. Myslíme si, že je to fér. 🙂

5. Nenašel jsem zde příklad svého problému...

Ne všechno nás napadlo, když jsme vytvářeli obsah těchto webových stránek. Určitě nás kontaktujte, rádi váš problém zanalyzujeme a poskytneme vám bezplatnou nabídku na míru. Kontaktujte nás ZDE

6. Můžete mi také pomoci v oblasti webových stránek a online eshopů?

Již více než 20 let vytváříme webové stránky a internetové obchody. Pokud máte zájem, kontaktujte nás prostřednictvím projektu NadupanýWeb.cz.